lahzeha
22 اسفند 1401 - 15:42

تراکتور چرخ 600 واحد صنعتی کشور را شتاب بخشید

معاون وزیر صمت گفت: گروه صنعتی تراکتورسازی ایران(تبریز) مایه مباهات نه تنها برای آذربایجان شرقی بلکه کشور بوده و موجب شتاب بخشی چرخه تولید 600 واحد صنعتی در کشور شده است.

به گزارش خبرنگار فارس از تبریز، حسین فرهیدزاده ظهر امروز در حاشیه بازدید از تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: حضور در این مجموعه و دیدار با مدیرعامل و پرسنل تلاشگر تراکتورسازی افتخاری برای همه ما محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه این دیدار به بهانه اعطای تندیس حمایت از مصرف کنندگان صورت گرفته است، اضافه کرد: این گروه صنعتی مایه مباهات نه تنها برای آذربایجان شرقی بلکه کشور می باشد و با اقداماتی که در راستای افزایش تولید، تنوع محصول، صادرات و ... از سوی مدیریت مجموعه صورت گرفته ثمرات قابل توجهی در تمام این بخش‌ها برای کشور از جمله شتاب بخشی به چرخه تولید بیش از ۶۰۰ واحد صنعتی و تولیدی داشته است.

فرهیدزاده ابراز امیدواری کرد که تراکتورسازی همچنان روند رو به رشد را در سال آینده نیز طی کند که رشد و بالندگی تراکتورسازی صنعت و کشاورزی را متحول خواهد کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت شخصاً و با حضور در این گروه صنعتی، گواهینامه و تندیس نقره‌ای ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را به مدیرعامل این مجموعه اعطاء و از خطوط تولیدی تراکتورسازی بازدید کرد.
براساس این گزارش تراکتورسازی ایران با بیش از 200 نمایندگی در اقصی نقاط کشور که در بحث فروش و خدمات پس از فروش فعالیت می کنند ودر مدت 2 سال زمان گارانتی و 10 سال در زمان وارانتی به مشتریان و کشاورزان خدمات ارائه می دهند.
این شبکه از نمایندگی ها زنجیره ای از گسترده ترین، مجهزترین و بروزترین شبکه خدمات پس از فروش در کشور را تشکیل می دهند که به صورت مستقیم و بدون واسطه محصولات، قطعات و خدمات تراکتورسازی را به مشتریان ارائه می دهد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت شخصاً و با حضور در این گروه صنعتی، گواهینامه و تندیس نقره ای ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان را به مدیرعامل این مجموعه اعطاء و از خطوط تولیدی تراکتورسازی بازدید کرد.
انتهای پیام/60014
عبدالهی
21/12/1401
پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1090798